دیجیبول – بولتن دیجیتال فناوریتبلیغات | دیجیبول - بولتن دیجیتال فناوری

ما رپرتاژ آگهی را به آگهی های بنری معمولی که معمولا در وب سایت ها درج می شود ترجیح می دهیم. دلیل این امر هم تاثیر فوق العاده و مثبت رپرتاژ آگهی ها نسبت به آگهی های معمولی است.

یکی از دلایلی که برخی از مدیران تبلیغاتی استفاده از رپرتاژ آگهی را نسبت به آگهی معمولی ترجیع می‌دهند اعتبار آنها در بین مخاطبین است. رپرتاژ آگهی، یک تبلیغ غیر مستقیم است که در صورت نوشته شدن به صورت اصولی و صحیح می تواند موجب افزایش اعتبار آگهی دهنده در بین مخاطبین شود. علاوه بر این مخاطب در بسیاری از اوقات متوجه نمی شود که یک تبلیغ را می خواند.

در رپرتاژ آگهی، می توانید از عکس و ویدیو نیز استفاده کنید.

ما به دلایل اخلاقی و حرفه ای هرگز آگهی های بنری را توصیه نمی کنیم، زیرا می دانیم که تاثیر این آگهی ها با رپرتاژ آگهی قابل مقایسه نیست.

تبلیغات در دیجیبول به صورت رپرتاژ آگهی می باشد.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپرتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفانه به آنها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است. به دلیل اعتماد مخاطبان به رسانه‌ها، رپرتاژ آگهی‌ها بسیار موثرند. 

در صورتی که علاقه مند به درج رپورتاژ آگهی خود در digibul.com هستید می توانید با ایمیل digibulten[at]gmail[dot]com با ما در ارتباط باشید. رپورتاژ آگهی توسط خود شما نوشته و آماده می شود و در صورت نیاز توسط ما و با آگاهی شما ویرایش می گردد.