دیجیبول – بولتن دیجیتال فناوریتبلیغات | دیجیبول - بولتن دیجیتال فناوری

ما با هدف تاثیرگذار بودن و بازدهی حداکثر تبلیغات در digibul.com از گذاشتن باکس های تبلیغات به تعداد زیاد خودداری نموده ایم و صرفا به ارائه تبلیغ در موثرترین و بهترین مکان های سایت بسنده نموده ایم. به همین دلیل تبلیغات در وب سایت digibul.com بر خلاف بسیاری از سایت ها که تعداد زیادی تبلیغ به نمایش می گذارند، موثرتر است.

 

  • هر گونه نظر و پیشنهاد شما جهت تبلیغات در سایت قابل بحث و بررسی است.
  • هزینه تبلیغات به صورت رپورتاژ اگهی ، نظر سنجی اختصاصی و … به صورت توافقی می باشد.

باکس های تبلیغات در دیجیبول، شامل ۷ کد زیر می باشد؛

کد ۱: سربرگ

سربرگ اولین جاییست که در هنگام ورود به وب سایت در معرض دید مخاطب قرار دارد و در تمامی لایه های سایت نیز به نمایش گذاشته می شود. به همین دلیل یکی از ارزشمندترین و پربازده ترین مکان های سایت برای نمایش تبلیغ شماست.

کد ۲: بعد از اسلایدر

یکی دیگر از ارزشمندترین بخش های سایت برای تبلیغ شما، قسمت پایین اسلایدر (بین اسلایدر و آخرین مطالب) در صفحه نخست می باشد.

کد ۳: ستون چپ صفحه اول

ستون سمت چپ صفحه اول یکی دیگر از ارزشمندترین بخش های سایت برای تبلیغ شماست که در زیر می بینید.

کد ۴: پایان مطالب

ما در پایان هر مطلب (پس از برچسب مطالب) باکسی را برای تبلیغات شما در نظر گرفته ایم. از آنجا که دیجیبول یک وب سایت مبتنی بر محتوا می باشد و مخاطبین مطالب وب سایت را مطالعه می کنند، پایان هر مطلب محلی مناسب برای تبلیغ شماست.

کد ۵: سمت راست مطلب

ما در سمت راست مطالب باکس‌هایی را برای تبلیغات شما در نظر گرفته ایم. از آنجا که دیجیبول یک وب سایت مبتنی بر محتوا می باشد و مخاطبین مطالب وب سایت را مطالعه می کنند، سمت راست مطالب محلی مناسب برای تبلیغ شماست.

کد ۶: بعد از تیتر و قبل از شروع مطلب

می‌توانید تبلیغات خود را در صفحه مطلب یعنی بعد از تیتر در نظر بگیرید. از آنجا که دیجیبول یک وب سایت مبتنی بر محتوا می باشد و مخاطبین مطالب وب سایت را مطالعه می کنند، بعد از تیتر مطالب محلی عالی برای تبلیغ شماست.

کد ۷: دقیقا بعد از اتمام مطلب

می‌توانید تبلیغات خود را در صفحه مطلب یعنی دقیقا بعد از اتمام مطلب در نظر بگیرید.

رپرتاژ آگهی

ما رپرتاژ آگهی را به آگهی های بنری معمولی که معمولا در وب سایت ها درج می شود ترجیح می دهیم. دلیل این امر هم تاثیر فوق العاده و مثبت رپرتاژ آگهی ها نسبت به آگهی های معمولی است. البته ترکیبی از هر دو نوع تبلیغ (بنر و رپرتاژ) هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از دلایلی که برخی از مدیران تبلیغاتی استفاده از رپرتاژ آگهی را نسبت به آگهی معمولی ترجیع می‌دهند اعتبار آنها در بین مخاطبین است. رپرتاژ آگهی، یک تبلیغ غیر مستقیم است که در صورت نوشته شدن به صورت اصولی و صحیح می تواند موجب افزایش اعتبار آگهی دهنده در بین مخاطبین شود. علاوه بر این مخاطب در بسیاری از اوقات متوجه نمی شود که یک تبلیغ را می خواند.

در رپرتاژ آگهی، می توانید از عکس و ویدیو نیز استفاده کنید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپرتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفانه به آنها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است. به دلیل اعتماد مخاطبان به رسانه‌ها، رپرتاژ آگهی‌ها بسیار موثرند. 

در صورتی که علاقه مند به درج رپورتاژ آگهی خود در digibul.com هستید می توانید با ایمیل digibulten[at]gmail[dot]com با ما در ارتباط باشید. رپورتاژ آگهی توسط خود شما نوشته و آماده می شود و در صورت نیاز توسط ما و با آگاهی شما ویرایش می گردد.

با کلیک بر روی تصویر زیر در مورد رپرتاژ آگهی بیشتر بدانید

برای دریافت شرایط تبلیغات و رزرو تبلیغ یک ایمیل به digibulten@gmail.com بزنید.