دیجیبول – بولتن دیجیتال فناوریتبلیغات | دیجیبول - بولتن دیجیتال فناوری

در ابتدا باید تاکید نماییم که دیجیبول یک وب سایت غیرتجاری است و اقدام به جذب درآمد از طریق تبلیغات صرفا به دلیل تامین هزینه های مختلف سایت صورت می گیرد.

ما تمام سعی خود را کرده ایم تا تبلیغات شما را در مفیدترین و بهترین مکان های سایت از نظر تاثیرگذاری در معرض دید قرار دهیم، همچنین تلاش ما بر حفظ کیفیت تبلیغات استوار است. به همین دلیل از گذاشتن باکس های زیاد تبلیغات در سایت خودداری نموده ایم تا شما بهترین و بیشترین استفاده را از باکس تبلیغی خود ببرید.

کد ۱ (بالای اسلایدر): ابعاد: ۴۶۸×۶۰

کد ۲ و ۳ (سمت چپ قسمت آخرین مطالب): ابعاد: ۲۷۰×۲۷۰

برای دریافت شرایط و تعرفه تبلیغات و رپرتاژ آگهی در وب سایت digibul.com به ما ایمیل بزنید. لطفا در موضوع ایمیل کلمه تبلیغات و نام خود را درج نمایید. ایمیل ما: digibulten[at]gmail[dot]com

طراحی بنر بر عهده مشتری است و فرمت های قابل قبول به شکل زیر است:

 JPG, Gif

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپرتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفانه به آنها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است. به دلیل اعتماد مخاطبان به رسانه‌ها، رپرتاژ آگهی‌ها بسیار موثرند. 

در صورتی که علاقه مند به درج رپورتاژ آگهی خود در digibul.com هستید می توانید با ایمیل digibulten[at]gmail[dot]com با ما در ارتباط باشید. رپورتاژ آگهی توسط خود شما نوشته و آماده می شود و در صورت نیاز توسط ما و با آگاهی شما ویرایش می گردد. در صورتی که علاقه مند هستید رپورتاژ آگهیتان توسط اکیپ ما آماده شود، هزینه ای جداگانه بابت نگارش آن محاسبه خواهد شد.